Tarot na doma

      

 

 

Něco o tarotech   

 

          Ten, kdo navštěvuje tyto stránky, už se s tarotovými kartami možná sešel, možná má jejich sadu při ruce a vyhledává, co by mu mohly karty prozradit. Význam jednotlivých karet Velké arkány naleznete na mnoha jiných stránkách a tak to zkusím pojmout trochu jinak a zaměřím se na výklad jedné karty nebo-li "karty dne" a na to, co vám ta která karta chce napovědět.

 

Karty-obrazek  

 

Blázen 

          Když ráno vstáváte a vaší kartou dne je právě Blázen je dobré vesele vstát a pustit se do čehokoli co vás napadne. Sice není jisté, jak to dopadne, ale je správné udělat ten první krok, být tvůrčí a pokud vás čekají nějaké společenské události, pak je pravděpodobné, že se vydaří k vaší spokojenosti. 

 

Mág 

          Dnes není nic otázkou náhody, naopak vy přesně víte co a jak dělat, máte na to dostatek síly, dovedností i inteligence. Tak směle do toho! 

 

Velekněžka 

          Dnešní den je lepší být trpělivým a vyčkávat správného okamžiku. Až ten nastane, tak to budete přesně vědět a díku svému citlivému přístupu a diskrétnosti vše vyřešíte. Bude se vám dařit i v rodinných vztazích. 

 

Císařovna 

          To dnes se můžete radovat! Začne něco nového, všemu se bude dařit, rodinné zázemí vám přináší uspokojení, dostává se vám lásky, lásku a péči poskytujete. 

 

Císař 

          Karta vám radí, aby jste dnes zaujali zodpovědný přístup a dívali se na svět realisticky. Pokud někdo bude potřebovat vaší pomoc, neváhejte. 

 

Velekněz 

          Tento den jistě tušíte, že je nutné udělat změny a víte jak na to. Takže jste schopni si s tím poradit a nebo poradit ostatním, naslouchejte. 

 

Milenci 

          Možná vás dnes čeká velká láska ve všech svých podobách, ale také můžete dojít k nutnosti se rozhodnout, ať už se rozhodnutí týká jakékoli oblasti života.

 

Vůz 

          Máte-li jiné dny dojem, že se životem jen tak protloukáte, pak dnes máte šanci vzít otěže svého života do svých rukou a nalézt svou životní cestu, pozor však na přeceňování svých sil. Pokud dnes vyrazíte na cesty, bude se vám dařit. 

 

Síla 

          V poslední době se vám nedařilo? Dnes máte dostatek psychických i fyzických sil na zdolání všech překážek, ale vezměte rozum do hrsti a neplýtvejte silami na nepravém místě. 

 

Poustevník 

          Karta vám doporučuje, aby jste dnes našli alespoň chvilku pro sebe, meditovali, zapřemýšleli, prostě ponořili se do svého nitra a soustředili se před dalšími kroky. 

 

Kolo osudu 

          Dnes si život neřídíte sami, ale jste zcela pod vlivem vašeho osudu, nemůžete se mu vyhnout, ale události dne vám mohou být prospěšné, ať se  teď jeví jakkoli náročně. 

 

Spravedlnost 

          Dnešního dne vás čeká rozhodnutí, které vyplývá z vašich předchozích skutků. Doporučuje se být nestranným, ovládat se a vidět věci s nadhledem. 

 

Viselec 

          Máte dojem, že je vše vzhůru nohama? Tak to ale není, jen je dobré dnes na věci nahlížet jiným způsobem a pokud se vám zdá, že se vše vleče, věřte, je to jen pro vaše dobro. 

 

Smrt 

          Očekávejte změnu. Dnes jistě něco skončí, ale je to nutné, protože po každém konci přichází nový začátek a setrvávat v současném stavu, by vám štěstí nepřineslo. 

 

                                                    Mírnost                                                    

          Dnes to chce trpělivost, správnou míru, je lepší podřídit se situaci, uvědomit si své cíle a nasměrovat své energie správným směrem.

 

Ďábel 

          Máte dojem, že jste dnes neměli ani vstávat? Máte zlost, cítíte se bezmocní, jímá vás strach? I z nepříjemných situací se dá získat moudrost a nalézt světlo. A když nic jiného, zítra bude líp. 

 

Věž 

          Tento den zažijete velký otřes. Nebude to nic lehkého, ale teprve později se ukáže, že to bylo jen pro vaše dobro. Zkuste své představy přehodnotit, nenechte se ovládat svým egem a vaše sny se zase začnou plnit. 

 

Hvězda  

          Zkuste dnes vyjít a zářit jako hvězda. Máte naději, získat cokoli si přejete a můžete si i budoucnost malovat v růžových barvách. 

 

Měsíc 

          Den je zahalen temnotou, máte strach, že nevidíte svůj cíl, ale i v takové situaci lze hledat inspiraci, odpovědi a jít vstříc své budoucnosti, je důležité neuváznout v minulosti. 

 

Slunce 

          Cítíte se nabiti energií, zdravější, štastnější, překážky zvládáte s přehledem, okolí vás podporuje a život se vám zdá radostnější. Nepochybujte, ono to skutečně takové dnes je. 

 

Soud 

          Tížili vás problémy, těžkosti, podceňovali jste se? Ale už to špatné končí! Získáváte nadhled a dokážete každou situaci správně posoudit a řešit. 

 

Svět 

          Díky sebekázni, pozitivní energii jste dosáhli svého cíle, máte netušené možnosti a můžete využít veškeré zdroje, které se vám nabízí.

 

 

Novinky

  • Daoreet doloregn

    13.8.2012

    Cocktails-drink-colorful-deliciousFar far away, behind the word mountains, far from the countries.

  • Dolor sit amet

    13.8.2012

    Colorido-vidro-cocktails-beber-640x960 Far far away, behind the word mountains, far from the coun.

Kontaktujte nás

!FIRMA

Hhjhsajfhhsadf 123
Hhjhsafjhhj 123 45

E-mail: !EMAIL
Tel.: !telefon


Zvětšit mapu