Signaturní kameny

Na jedné straně jsme tu my, přicházejí na svět s unikátními, osobními schopnostmi a vlohami, které nám mají pomoci prožít život takový, jaký naše duše potřebuje k svému růstu. Jenže od prvních dnů života je na nás kladeno mnoho požadavků, představ a vlivů, které z nás prakticky udělají jiného člověka. A tak rodilým studijním typům škola nic neříká a tréma je paralyzuje, z citlivého muže vyroste egoistický kalkulátor, původně otevřený, hravý člověk se bojí ostatních a plní jen povinnosti, a snad každý se potýká s tím, aby něco dokončil, protože ho jímá strach z toho, že by měl za svá rozhodnutí a činy převzít zodpovědnost. A přitom každý hledá cestu k sobě, k svému štěstí, ke svému životu. Ale to se mu nepodaří, pokud nebude vyrovnaný sám se sebou. 

         Na druhou stranu jsou tu kameny. Kameny obyčejné, ale i drahé minerály. Od nepaměti je člověk používá k léčení, k dekoracím či stavbě svých příbytků, a i když je považujeme za „neživé“ tak dokážeme zachytit jejich vibrace. Díky své „neživosti“ si uchovávají, svou sílu, strukturu, barvu, vyzařování a život. A jsou tu pro nás a touží nám svou krásu a energii předat.

 

        

         Signaturní kameny jsou však využívány nad rámec svých léčitelských možností. Skombinováním jejich schopností harmonizovat lidský organismus i psychické bloky vzniká unikátní přístup a možnost jejich využití. 

         Svým klientům nabízím na základě konzultace a stručného numerologického rozboru kameny, které jim budou „šité“ na tělo a pomůžou jim nalézt své opravdové schopnosti, posílí je, ale i rozšíří jejich možnosti tak, že rozvinou ty stránky osobnosti, které jsou nyní nedostupné, ať už tím, že je člověk nemá vrozené nebo tím, že probudí schopnosti, které byli dlouhodobým působením okolí, potlačeny. 

         Kameny na prodej jsou vždy dodávány se stručným popisem působení a jejich schopností a způsobem použití.

Můžete je získat při osobní konzultaci, po dohodě je zašlu i poštou.

Novinky

  • Daoreet doloregn

    13.8.2012

    Cocktails-drink-colorful-deliciousFar far away, behind the word mountains, far from the countries.

  • Dolor sit amet

    13.8.2012

    Colorido-vidro-cocktails-beber-640x960 Far far away, behind the word mountains, far from the coun.

Kontaktujte nás

!FIRMA

Hhjhsajfhhsadf 123
Hhjhsafjhhj 123 45

E-mail: !EMAIL
Tel.: !telefon


Zvětšit mapu