Progresivní harmonizace

        

      V životě se nám stává, že se nám přestane dařit, že nás stíhá problém za problémem, katastrofa za katastrofou a my pod tíhou veškerého dění klesáme. Alespoň tak to vnímáme, že už nemůžeme, že situace je neřešitelná, že náš život je za trest.

         Nic takového však není skutečné. V podstatě jde o to, že jsme se příliš odklonili od své cesty a Vesmír, tím, že nám předkládá těžší nebo těžké zkoušky a lekce, nás na toto chce upozornit. Někdy však nenasloucháme ani sobě natož Vesmíru, a pak se nám samotným nedaří vnímat, pochopit a přijmout dané dění. Aby zase všechno začalo klapat, pak máme k dispozici tzv. progresivní terapie.

         Tyto terapie mají za úkol propojit vědomí s naší duší v rámci současného života (nejedná se o návraty do životů minulých) a pomoci nám se vyrovnat nebo spíše porovnat s událostmi, okolnostmi, lidmi i jinými dušemi. Tím dochází k harmonizaci duše s naším egem (rozumem) a nám se v životě opět začíná dařit. V podstatě se tak opět nastartují procesy, které člověku zajišťují osobní i duševní pokrok či růst.

 

Co můžete při této terapie očekávat?

         Jak už je uvedeno, nejedná se o regresní terapii, tedy návraty do minulých životů. Po celou dobu budete při plném vědomí, takže se nemusíte obávat hypnózy nebo toho, že bych Vás měla zcela ve své vládě. Mou úlohou je Vás provést a doprovázet cestou, při které se spojíte se svou duší a setkáte se se svými bloky, strachy nebo dušemi lidí, s kterými nějakým způsobem nejste vyrovnaní, tzn. v harmonii. Lze se tak „sejít“ s lidmi, s kterými něco řešíte, nemáte dořešeno (a tváří v tvář to není možné), nebo jste se vzhledem k rychlému sledu události třeba nemohli rozloučit.

 

Pro koho je tato terapie vhodná?

         Nemusíte být člověk, který se zabývá duchovnem, ani nemusíte mít nějaké zvláštní schopnosti, od Vás postačí, když budete chtít se svým „trápením“ něco udělat.

         Absolvovat ji mohou dospělí i děti, kteří jsou osobně přítomni. U dětí mezi 7 – 12 (cca)rokem mohou být přítomni rodiče. S dětmi od narození do sedmi let (cca) se pracuje v domácím prostředí prostřednictvím člověka (lidí), kteří o dítě pečují, stejně tak s klienty, kteří nejsou ve vědomém stavu.

 

 Dscn1661

Střed srdce

Ceny terapií a jak se objednat naleznete v odkazu CENÍK.

Novinky

  • Daoreet doloregn

    13.8.2012

    Cocktails-drink-colorful-deliciousFar far away, behind the word mountains, far from the countries.

  • Dolor sit amet

    13.8.2012

    Colorido-vidro-cocktails-beber-640x960 Far far away, behind the word mountains, far from the coun.

Kontaktujte nás

!FIRMA

Hhjhsajfhhsadf 123
Hhjhsafjhhj 123 45

E-mail: !EMAIL
Tel.: !telefon


Zvětšit mapu