Numerologie jména

 Jak je již uvedeno v pojednání o numerologii, pomocí čísel se dá poznat nejen osobnost člověka, a jelikož nikdo neví dopředu datum narození, jaká duše k nám přichází, lze identifikovat pomocí jména. V něm je skrytý zájem duše získávat zkušenosti ve fyzické formě na naší planetě. Ve jménu je naše pravá podstata, účel proč tu jsme a osobnost (datum narození) je jen prostředkem, který pomáhá k uskutečnění tohoto záměru.

Protože každé písmeno má svou číselnou vibraci, mám tu pro vás tabulku:

1

2

3

4

5

6

7

8

9

A

B

C

D

E

F

G

H

I

J

K

L

M

N

O

P

Q

R

S

T

U

V

W

X

Y

Z

 

 

Příklad: Třeba písmeno Q má vibraci čísla 8 a to znamená, že toto písmeno vkládá do jména zájem na realizaci záměrů, sílu, vnitřní univerzální vědění, ale také učí hodnotě peněz jako prostředku symbolizující výměnu energie. Neznamená to však, že zcela totéž lze očekávat od písmene H nebo Z. Tak jako jsme každý jedinečný, i jednotlivá písmena mají svou nezaměnitelnou energii a hodnotu.

         „Počítat“ jméno je vhodné při volbě jména nenarozeného dítěte, jestliže si rodič není jistý „správnou“ volbou jména pro svého potomka. Účelem těchto výpočtů však není zajistit svému dítěti „růžový“ život. Důležité jsou i ne příliš příjemné zkušenosti, které pomáhají duši k pochopení a posunutí se na vyšší úroveň. Tyto výpočty a informace takto získané mají pomoci, aby se rodiče spojili se svým dítětem a společně napomohli jeho duši realizovat se.

         Informace získané ze jména při komplexním numerologickém rozbor, pomůže osobě pochopit skrytý potenciál, smysl svého života a souvislosti, které ho ovlivňují. Velmi důležité jsou pak tyto informace ve vztahových situacích, kde rozkryjí hlubší smysl vzájemné interakce dvou osob a směr, jakým se mohou ubírat.

Stručné definice vybraných jmen naleznete zde. Mají však spíše naznačit vibrace jmen a nelze je brát jako definici jednotlivých jmen. K tomu slouží celkový rozbor jména.

 

Novinky

  • Daoreet doloregn

    13.8.2012

    Cocktails-drink-colorful-deliciousFar far away, behind the word mountains, far from the countries.

  • Dolor sit amet

    13.8.2012

    Colorido-vidro-cocktails-beber-640x960 Far far away, behind the word mountains, far from the coun.

Kontaktujte nás

!FIRMA

Hhjhsajfhhsadf 123
Hhjhsafjhhj 123 45

E-mail: !EMAIL
Tel.: !telefon


Zvětšit mapu