Numerologie

 Co je numerologie?

          Magie čísel je údajně jedna z nejstarších mystických disciplín a lidé ji používali již více než před čtyřmi tisíci lety. Je to věda, která dokazuje, že veškerý život je podřízen rytmu, že vše je koloběh, pravidelné opakování a vibrace.

Numero1

          Čísla nejsou jen abstraktní pojmy pro praktickou potřebu, ale především jsou to magické pojmy se zvláštní zákonitostí. Čísla v sobě ukrývají základní hybné síly vesmíru, energie dobré i špatné. Čísla se od pradávna nepoužívali jen k měření a počítání, ale již ve starém Babylóně se kněží po celé dny věnovali výkladům číselných věšteb. Starý Egypt se stejně tak rozhodoval výhradně podle toho, co řekla čísla. Ale až Pythagoras zdokonalil vědění o číslech a to nejen svou poučkou  a2+ b2 = c2, ale poznal, že všechny zákonitosti vesmíru mají svou obdobu na Zemi a dají se znázornit jako vibrace. A tyto vibrační vzorce formují životní rytmus člověka a působí na něho nejen na materiální úrovni, ale i v rovině duchovní a spirituální.

         Symbolický význam čísel není „výmyslem“, ale informací, která byla nalezena v největší míře Carlem Gustavem Jungem, který nám poskytl klíč k pochopení symbolů a života jako takového.

Co umí numerologie?

Každý člověk má ve svém bytí pocit, že prochází životem jako bludištěm, z kterého není při sebevětší snaze, úniku. Tohoto pocitu se lze zbavit, pokud lépe pochopíme zákonitosti svého vývoje, lépe poznáme sama sebe, ale i druhé, s kterými nás spojují různé životní zápletky. S numerologií se lze stát hráčem svého života, a už člověk nebude pouze hrací figurkou, kterou je posunováno na šachovnici života, a která se může cítit jako oběť okolností, osudu.

Pomocí numerologie lze zjistit charakter, povahu, talent a životní nasměrování člověka, dále vypočítat správný okamžik pro své jednání, vhodné datum svatby, změny zaměstnání, vibraci dne pro konkrétní osobu nebo identifikovat zájem duše. Je toho mnoho, k čemu jsou dobrá čísla.  

Náhled na zkrácenou formu numelogického rozboru lze zhlédnout zde.

Na této stránce je samostatné pojednání o numerologii jména.

 

Novinky

  • Daoreet doloregn

    13.8.2012

    Cocktails-drink-colorful-deliciousFar far away, behind the word mountains, far from the countries.

  • Dolor sit amet

    13.8.2012

    Colorido-vidro-cocktails-beber-640x960 Far far away, behind the word mountains, far from the coun.

Kontaktujte nás

!FIRMA

Hhjhsajfhhsadf 123
Hhjhsafjhhj 123 45

E-mail: !EMAIL
Tel.: !telefon


Zvětšit mapu