Numerologický životopis

 

          Ve své praxi se často setkávám s otázkami typu:

 

          Proč se mi nedaří ve vztahu, zaměstnání?   Co dělám špatně?   Proč potkávám stále nevhodné  partnery/partnerky?   Proč mám málo peněz?   Jaké je mé životní poslání?

 

          Často mě mí klienti upozorňují, s mírnou výčitkou, že někomu z jejich okolí se až zázračně daří, ačkoli nevyvinou zdaleka takové úsilí, jako oni sami.

 

          Pomocí „běžné“ numerologie sice lze zjistit v životě člověka tzv. karmickou zátěž a zároveň i jaké oblasti se tato zátěž týká, ale je již složitější zvolit a zrealizovat cestu k očištění tohoto zatížení.

 

          Proto jsem hledala techniku, která by nejen karmu nalezla, ale současně dala člověku odpovědi na jeho otázky a nabídla možnost jak cíle dosáhnout. Právě takovou technikou je karmická biografie (karmická kabalistika).

 

          Při našem zrození nám rodiče dají naše jméno a získáme i jejich příjmení. Ale stejně jako si duše vybírá rodiče, které ji pomohou naplnit její úkol, tak i jméno je již dlouho před naším zrozením známo v duchovním světě. A je to tedy jméno, které prozrazuje životní úkoly a cíle, vlastnosti a vlohy, povinnosti i způsob jak se s nimi vyrovnáme, co od nás druzí očekávají, odkryje vývoj partnerských vztahů, ale i zjistí úspěch v práci a zda tato práce přinese i finanční zisk.

 

         Karmická biografie pomáhá, jestliže máme pocit, jako když jsme sešli ze své cesty nebo máme potřebu zcela změnit svůj život, jen nevíme jakým směrem se dát, abychom dosáhli vnitřního uspokojení.

Náhled zpracování numerologického životopisu je k nahlédnutí zde.

 

 

Dscn1660 

Novinky

  • Daoreet doloregn

    13.8.2012

    Cocktails-drink-colorful-deliciousFar far away, behind the word mountains, far from the countries.

  • Dolor sit amet

    13.8.2012

    Colorido-vidro-cocktails-beber-640x960 Far far away, behind the word mountains, far from the coun.

Kontaktujte nás

!FIRMA

Hhjhsajfhhsadf 123
Hhjhsafjhhj 123 45

E-mail: !EMAIL
Tel.: !telefon


Zvětšit mapu