Aktuálně

      !AKTUÁLNĚ NOVĚ!  

Dosud byla tato stránka určena pouze pro organizační informace. Ale přišel čas na změnu.

Takže nyní tu naleznete i to, co mají k dispozici facebookoví nadšenci. Takže každý týden tu je pro Vás týdenní kartička, třeba nějaký citátek nebo myšlenka, co v daném týdnu na mě volá, abych poslala dál.

Samozřejmě pokud Vám tu něco schází, něco se Vám povedlo, něco jste zažili, napište mi do mailu, třeba bude možné, to nějak pojmout. Veškeré Vaše texty, díla, vzhledem k ochraně osobních údajů případně zveřejním jen s Vašimi iniciálami a nebudu zprostředkovávat kontakt na Vás. 

 Informace k akcím: 

 Na všechny akce je možné a dobré dostavit se cca 15 min. před začátkem. 

 Avizované ukončení je přibližné, akce se může protáhnout. 

 Pokud je u přednášky nebo kurzu uvedené datum rezervace, respektujte jej, prosím. 

 Přednášky se uskuteční, pokud se sejdou alespoň tři zájemci. 

 Kurzy Reiki uskutečním min. při třech max. však šesti lidech (jinak se domluvíme na individuální formě nebo rozdělení skupiny). 

 Rozdelka-moje 

DŮLEŽITÉ, NEPŘEHLEDNĚTE!

V návaznosti na Nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR), prosím své dosavadní klienty o sdělení, jak mám naložit s jejich údaji. Pro zjednodušení mi můžete na mail poslat okopírované níže uvedené věty nebo větu s Vaším celým jménem, abych to zkompletovala.

Pokud mi do 23. 5. 2018 nic od Vás nedorazí, údaje skartuji a vymažu z počítače.

1, Souhlasím se zasíláním hromadných mailů s novinkami a informacemi se Správnou Cestou.

2, Souhlasím s uložením mých osobních údajů a elektronické komunikace mezi mnou a Správnou Cestou.

S účinností od 25. 5. 2018, pokud nebudu mít od Vás zpětnu reakci, považuji mlčení za vyjádření souhlasu s výmazem a skartací.

Děkuji.

Rozdelka-moje   

3. týden

Tak tento týden je to na nás. Jsme jediní, kdo nám pomůže ke štěstí, úspěchu a prostě k tomu, po čem toužíme. My jsme tvůrci a v nás jsou prostředky, které nám pomohou dostat se tam, kde chceme a potřebujeme být. Takže vstříc výzvám tohoto týdne!

Pěkný týden.

Img_20190114_081924

 

Rozdelka-moje

2. týden

Není inteligence jako inteligence. Chytrost bez moudrosti jako ryba bez vody. A tento týden bude na nás, abych ze sebe vykutali něco víc, než umí náš mozek. Přichází ANDĚL STARÉHO VĚDĚNÍ, aby nám pomohl probudit a používat naší vnitřní moudrost, jenž máme uloženou v našem DNA. Ono ji používáme, ani o tom nevíme, ale teď jde o to, vědomě vytáhnout na světlo něco, co nám může pomoct velmi snadno. Proto naslouchejme svým pocitům, vnímejme své emoce a věřme jim. Tak nemůžeme udělat nic takovým způsobem, co by nás tento týden poslal do slepé uličky nebo hůř.

Img_20190106_144048

Rozdelka-moje

INSPIRACE NA LEDEN

Ano, ani letos nepřijdete o mou malou měsíční intervenci, abyste měly informace, jak o energiích, tak i o tématech, které jsou v daném období aktuální.

Když se řekne „nový rok“ evokují se mi, a jistě ne jen mě, novoroční předsevzetí. Mám vyzkoušeno, že je lepší si nic nepředpovídat, nelajnovat, netlačit se někam, kam jsem se nedostala přirozenou cestou. Vždycky je lepší změnu dělat tehdy, když to vnitřně cítíme. Je to stejné jako kdybychom batole učily logaritmy, prostě tak to nepůjde, bude to násilí bez valného efektu. Samozřejmě, člověk musí vědět, co chce, ale na druhou stranu potřebuje vytvořit prostor, aby se to dělo. A k tomu je potřeba cítit se v dané věci „doma“, i když vůbec neví, jaký bude výsledek… SVOBODNÁ VŮLE… to je to, co potřebujeme. Čím víc poskytneme sobě, druhým, věcem, svobody, tím víc získáme. Je to přesný opak toho, co běžně děláme. Ale ne nadarmo tu máme trojkový rok v pozadí s dvanáctkou. Dvanáctka je omezení, oddělení, trojka je svoboda, uvolnění, poznávání a zábava. I v té trojce je cílevědomost, ale ona neumí hledět na konec, ona prožívá tady a teď. Kolikrát už jste slyšely „buď tady a teď“, „víc buď, míň řeš“. A teď na prahu roku 2019 k tomu máme i příznivé energie. Užívejme si takové přízně! 

I po těch letech mě nepřestává překvapovat, jak dobře „sedí“ měsíční výklady pro osudová čísla, i když jejich prvotní smysl bylo Vás bavit a zaujmout. Ale navzdory jejich dokonalosti nenahradí individuální výklady. Proto jsem tu pro Vás, ať už Vás trápí cokoli, nefunguje jakákoli životní oblast. Možná nevidíte „jak neřešit“, jak víc být tady a teď, jak dopřát svobodu svým záležitostem, a v tom ty mé kartičky umí opravdu dobře pomoci. A to se mi na nich líbí, že nevěští budoucnost, nelajnují, jak co dopadne, ale dopřejí svobodnou vůli a jen inspirují k těm nejlepším krokům na naší cestě.

S mandalkou roztáčíme energie tohoto roku, takže proto stylizovaný větrník, samozřejmě v barvách Správnou Cestou. Opět je otevřena po celý měsíc, pomůže se sladit s novým rokem, s novými energiemi, probudit spáče nebo ukázat věci z jiného úhlu. Samozřejmě zážitky s naladěním na mandalu můžete se mnou sdílet.

V průběhu listopadu a prosince jsem Vás zásobila i numerologickými náhledy na jednotlivé dny. Vzhledem k tomu, že odezva byla minimální, ale aktivním za ni děkuji, tak nadále bude na FB nebo v odkazu „Aktuálně“ k dispozici týdenní kartička.

A s tím vším souvisí i další… Letošní trojka je o aktivitě. A ačkoli vím, že Vám poskytuji zajímavé, inspirující i zábavné informace, přece jen by pro Vás bylo užitečnější a pro mě výzvou, kdybyste se zapojili a psali mi, co že na těch stránkách, ať už velkých či malých, hledáte, postrádáte, chcete číst. Vrátím se, přece trojka je o rozvoji a pohybu vpřed, tak ať se Správnou Cestou frčíme vpřed.

Pokud potřebujete s čímkoli pohnout, nečekejte na zázrak, zázraky jsou pro aktivní lidi, tak jsem tu pro Vás, protože někdy i když chceme, tak nevíme jak, a chce to nalézt jiný pohled, jiný způsob, jinou cestu, ať už v kartách nebo vyladěním osobních energií…

A teď již přeji nádherný měsíc, protože „jak na Nový rok, tak po celý rok“.

Rozdelka-moje

Výklady pro jednotlivá osudová čísla na leden 2019 je k dispozici ZDE.

Rozdelka-moje

Náhled na energie roku 2019 naleznete ZDE.

Rozdelka-moje

Dnešní oslavy konce roku budeme ještě důkladně dolaďovat, protože nám bude záležet na tom, aby všichni zúčastnění byli spokojení a dlouho se o té slávě povídalo. Ale popravdě, ono jakýkoliv dnešní výsledek je nevyzpytatelný. Pokud máme nějaké přání do příštího roku, pak právě dnes je dobré si jej sepsat a třeba i provést nějaký ten rituál, protože se mohou opravdu dít kouzla. 

Takže užijte si to dnes podle svých představ a nezapomeňte vstoupit pravou nohou do toho roku 2019.

Rozdelka-moje

1. týden

Už vyhlížíte Nový rok a sním nové informace o něm i přicházejícím lednu? Tak ještě chviličku, víte, že Vás ráda napínám až opravdu na toho prvního. Ale teď začíná nový týden, přelomový, protože se v něm potkává rok s rokem a to si zaslouží kartičku z, řekla bych, neoblíbenějšího balíčku. A snad lepší karta mi do ruky ani skočit nemohla. Takže dovolme Vesmíru, ať se o nás stará. Ale zase na druhou stranu, nezneužívejme toho a nemysleme si, že když se v dnešní noci zřídíme, tak že nám tu kocovinu Vesmír vyléčí. Tady Vesmír jistě využije možnosti ponechat nám vlastní volbu, jak se chceme cítit. A jinak, nezapomeňte být pozorní, protože starání Vesmíru o nás můžeme mít opravdu jakoukoli podobu.
Přeji nádherný týden

Img_20181230_172158

 

 

Novinky

  • Daoreet doloregn

    13.8.2012

    Cocktails-drink-colorful-deliciousFar far away, behind the word mountains, far from the countries.

  • Dolor sit amet

    13.8.2012

    Colorido-vidro-cocktails-beber-640x960 Far far away, behind the word mountains, far from the coun.

Kontaktujte nás

!FIRMA

Hhjhsajfhhsadf 123
Hhjhsafjhhj 123 45

E-mail: !EMAIL
Tel.: !telefon


Zvětšit mapu