Aktuálně

            !AKTUÁLNĚ NOVĚ!

Dosud byla tato stránka určena pouze pro organizační informace. Ale přišel čas na změnu.

Takže nyní tu naleznete i to, co mají k dispozici facebookoví nadšenci. Takže každý týden tu je pro Vás týdenní kartička, třeba nějaký citátek nebo myšlenka, co v daném týdnu na mě volá, abych poslala dál.

Samozřejmě pokud Vám tu něco schází, něco se Vám povedlo, něco jste zažili, napište mi do mailu, třeba bude možné, to nějak pojmout. Veškeré Vaše texty, díla, vzhledem k ochraně osobních údajů případně zveřejním jen s Vašimi iniciálami a nebudu zprostředkovávat kontakt na Vás. 

 Informace k akcím: 

 Na všechny akce je možné a dobré dostavit se cca 15 min. před začátkem. 

 Avizované ukončení je přibližné, akce se může protáhnout. 

 Pokud je u přednášky nebo kurzu uvedené datum rezervace, respektujte jej, prosím. 

 Přednášky se uskuteční, pokud se sejdou alespoň tři zájemci. 

 Kurzy Reiki uskutečním min. při třech max. však šesti lidech (jinak se domluvíme na individuální formě nebo rozdělení skupiny). 

 Rozdelka-moje 

DŮLEŽITÉ, NEPŘEHLEDNĚTE!

V návaznosti na Nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR), prosím své dosavadní klienty o sdělení, jak mám naložit s jejich údaji. Pro zjednodušení mi můžete na mail poslat okopírované níže uvedené věty nebo větu s Vaším celým jménem, abych to zkompletovala.

Pokud mi do 23. 5. 2018 nic od Vás nedorazí, údaje skartuji a vymažu z počítače.

1, Souhlasím se zasíláním hromadných mailů s novinkami a informacemi se Správnou Cestou.

2, Souhlasím s uložením mých osobních údajů a elektronické komunikace mezi mnou a Správnou Cestou.

S účinností od 25. 5. 2018, pokud nebudu mít od Vás zpětnu reakci, považuji mlčení za vyjádření souhlasu s výmazem a skartací.

Děkuji.

Rozdelka-moje 

39. týden
"Suď a budeš souzen." Říkávaly to naše babičky... jak byly chytré! Dnes si na každého hned uděláme názor, názor takový, v kterém ani není špetka lásky, a přitom jediná univerzální pravda je: VŠECHNO JE JINAK. Odnaučit se kritizovat, soudit, odsuzovat je hodně těžké. Ale takový krok mezi tím je, když připustíme, že netušíme, proč se člověk chová, obléká, mluví tak, jak se chová, obléká, mluví. Dejme lidem kolem sebe šanci ukázat, co v nich je dobrého, možná pak ti, co si zasloužili naší kritiku, si zaslouží náš nejhlubší obdiv a lásku.
Přeji nádherný týden.
Img_20180924_081943
Rozdelka-moje
38. týden
Takže tady je ta kartička na tento týden. Ono i takováto krásná kartička totiž potřebuje víc, než jen si něco hezkého přečíst. I něha vůči sobě, vůči druhým je činnost. Takže: "Mějte se rádi!"
Přeji pěkný týden.
Img_20180918_085217

Rozdelka-moje

37. týden
Na vztazích se vždy musí pracovat. Kdo je přesvědčen, že to "tak nějak půjde", dříve nebo později zjistí, že to vlastně nejde, a už ne vůbec podle jeho představ. Ale vždy to, co vyšleme, to se k nám vrátí. Je na nás, zda hned ráno nasadíme tvrdý, naštvaný obličej, uzavřeme se do sebe a večer budeme nadávat, jak jsou všichni protivní a uzavření. Nebo zda použijeme pár obličejových svalů, aby se nám vykouzlil na tváři úsměv, budeme to šířit kolem sebe a večer si ten den pochválíme. Když se naučíme vyzařovat dobro, dobro se nám vrátí, aniž bychom to očekávali a požadovali i od lidí, kteří na to nejsou stavění. Ano, říkám, naučíme. A protože na školách není žádný vyučovací předmět zvaný "Láska, pohoda, radost", tak to musíme vzít samostudiem :-D        
Jakmile budeme mít natrénováno, zbavíme se i lpění na lásce, pochvale, přívětivosti od druhých a pak už je jen krůček k bezpodmínečné lásce.
Přeji krásný týden.
Img_20180910_071159

 Rozdelka-moje

36. týden
Vztahy a svoboda, to je téma tohoto týdne. My své milé tolik milujeme, až vlastně lásce znemožňujeme, aby se rozvinula. Je to velmi zajímavé téma, zamyslet se nad tím, zda své milé milujeme či urputně usilujeme o to, aby nás milovali. Někdy se svým milým být nemůžeme, ale jsem jen připraveni hned, jak se objeví, aby jsme si dopřáli vše, co nám bez něho scházelo. Je to neustálý koloběh chtění a závislostí, který se vztahy nemá nic společného. Tento týden máme pracovat na tom, abychom se od tohoto schématu alespoň trochu odpoutali. Nechali lásce prostor, aby sama mohla kouzlit a my jí jen vnímali, přijímali a dávali...
nic víc, nic míň.
Přeji nádherný týden.
Img_20180903_100336
Rozdelka-moje 

35. týden

Nemám ráda škatulkování na optimisty a pesimisty, ale každopádně vím, že myšlenka je energie a jak se na věci dívám, ať už jsou z minulosti, přítomnosti nebo budoucnosti, tak ovlivňuji vše, co se mi děje. Lidé o mě říkají, že jsem optimista. Já se jen snažím ze všeho, co se mi děje, "co si navařím", "vytlouct" to dobré a získat zkušenosti, abych si příště "navařila" lépe. No, a když něco nepochopím, pak si "navařím" výživněji. Ale pak už je to výzva a to mě baví. Takže ta nyní aktuální kartička poskytuje recept, jak se vyrovnat s energiemi tohoto týdne.
Dobrou chuť a pěkný týden! 

Rozdelka-moje 

1. 9. 2018  

NOVÉ VÝKLADY  TAROTU NA ZÁŘÍ PRO JEDNOTLIVÁ OSUDOVÁ ČÍSLA NALEZNETE ZDE 

 

Rozdelka-moje

34. týden

Tyhle energie, jež přináší tento týden, jsem cítila už minulou středu. Aniž by to s něčím souviselo, jasně jsem slyšela informaci: "Je na čase jít vpřed." V mém případě mi hned bylo jasné, čeho se to týká a také jsem se k tomu patřičně postavila. A i když vím, že mě čeká ještě dlouhá a zajímavá cesta, tak se mi ulevilo. A kartička na tento týden, potvrzuje, že se to netýká pouze mě. Naše minulost je základem, pro naší současnost a současnost zase vytváří naší budoucnost a vše působí tak, abychom šli vpřed (i když si někdy musíme sednout a odpočinout, nebo se kousek cesty vrátit zpět). Ale to podstatné zůstává: Život je změna a změna je život. Takže je na čase jít vstříc zajímavým zítřkům. Užijme si tu radost z poznávání, učení a všech věcí příštích.
Přeji nádherný týden.

Img_20180820_072636

 

Rozdelka-moje

 

 

Novinky

  • Daoreet doloregn

    13.8.2012

    Cocktails-drink-colorful-deliciousFar far away, behind the word mountains, far from the countries.

  • Dolor sit amet

    13.8.2012

    Colorido-vidro-cocktails-beber-640x960 Far far away, behind the word mountains, far from the coun.

Kontaktujte nás

!FIRMA

Hhjhsajfhhsadf 123
Hhjhsafjhhj 123 45

E-mail: !EMAIL
Tel.: !telefon


Zvětšit mapu