Aktuálně

      !AKTUÁLNĚ NOVĚ!

Dosud byla tato stránka určena pouze pro organizační informace. Ale přišel čas na změnu.

Takže nyní tu naleznete i to, co mají k dispozici facebookoví nadšenci. Takže každý týden tu je pro Vás týdenní kartička, třeba nějaký citátek nebo myšlenka, co v daném týdnu na mě volá, abych poslala dál.

Samozřejmě pokud Vám tu něco schází, něco se Vám povedlo, něco jste zažili, napište mi do mailu, třeba bude možné, to nějak pojmout. Veškeré Vaše texty, díla, vzhledem k ochraně osobních údajů případně zveřejním jen s Vašimi iniciálami a nebudu zprostředkovávat kontakt na Vás. 

 Informace k akcím: 

 Na všechny akce je možné a dobré dostavit se cca 15 min. před začátkem. 

 Avizované ukončení je přibližné, akce se může protáhnout. 

 Pokud je u přednášky nebo kurzu uvedené datum rezervace, respektujte jej, prosím. 

 Přednášky se uskuteční, pokud se sejdou alespoň tři zájemci. 

 Kurzy Reiki uskutečním min. při třech max. však šesti lidech (jinak se domluvíme na individuální formě nebo rozdělení skupiny). 

 Rozdelka-moje 

DŮLEŽITÉ, NEPŘEHLEDNĚTE!

V návaznosti na Nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR), prosím své dosavadní klienty o sdělení, jak mám naložit s jejich údaji. Pro zjednodušení mi můžete na mail poslat okopírované níže uvedené věty nebo větu s Vaším celým jménem, abych to zkompletovala.

Pokud mi do 23. 5. 2018 nic od Vás nedorazí, údaje skartuji a vymažu z počítače.

1, Souhlasím se zasíláním hromadných mailů s novinkami a informacemi se Správnou Cestou.

2, Souhlasím s uložením mých osobních údajů a elektronické komunikace mezi mnou a Správnou Cestou.

S účinností od 25. 5. 2018, pokud nebudu mít od Vás zpětnu reakci, považuji mlčení za vyjádření souhlasu s výmazem a skartací.

Děkuji.

Rozdelka-moje 

Pokud v tuto neděli, 18. listopadu, bude vědět, co chcete, k jakému cíli míříte, pak využijte všech šancí a možností a splňte si jej. Možná neznáte cestu, ale nechte se i trošku vést tím Vesmírem. Navzdory neděli, si bude dobré přivstat a věnovat se i tomu, na co dosud nebyl čas. Jen netlačte ani na sebe, ani na druhé, probudilo by to jen nepříjemné emoce.

Pěkný den.

Rozdelka-moje

Za to sobota, 17. listopadu, ta nám dodá spoustu energie a chuti na svých věcech skutečně zamakat. V jakékoli oblasti můžeme být úspěšní, i když to nechce žádnou zbrklost. Také, pokud se už dlouho chystáme někomu něco říct, pak dnes je ten správný den.

Pěkný den.

Rozdelka-moje

Při tomto pátku, 16. listopadu, budeme pomýšlet na „malou sobotu“. Budeme chtít už mít volno, někam si zalézt a přemýšlet, meditovat nebo se nějakým způsobem nechat hýčkat. Dnes opravdu není dobré něco začínat, spíš jen v příjemném tempu pracujme na tom, co už máme rozjeté.

Pěkný den. 

Rozdelka-moje

Čtvrtek, 15. Listopadu, by se dal se svými energiemi pojmout v duchu mlčenlivé, soustředěné práce zaměřené na dokončení. Opravdu dnes platí „mlčeti zlato“. Z druhé strany se nám může podařit něco moc krásného nebo nás napadne, do čeho budeme vkládat energii v příštích devíti dnech.

Pěkný den

Rozdelka-moje

Středa, 14. listopadu, bude o hledání cíle. Ano, ten už dávno máme, ale i když nám právě dnes na něm hodně záleží, cesta se nám ztratí a my tím pádem ztratíme z dohledu i cíl. Teď půjde o motivaci a udržení se ve svém středu, abychom nevzdali něco jen proto, že to nemáme před nosem.

Pěkný den.

Rozdelka-moje

Úterý, 13. listopadu, bude zkouškou trpělivosti. Pokud se něco máme naučit nebo absolvovat zkoušku, pak nám energie pomáhají přijímat, třídit i interpretovat nabyté informace a dovednosti. Jak jsme dopadli, se dnes nedovíme, ale co k nám dnes přijde, si budeme dlouho pamatovat.

Pěkný den.

 Rozdelka-moje

Pondělí, 12. listopadu, bude velmi kreativní, budeme potřebovat nějak vyjádřit své vnitřní pochody, i když slovně to stále nepůjde. O to víc, budeme komunikovat sami se sebou, ať už samomluvou nebo pohledem do našeho srdce anebo promluvou se svou duší. Logiku v tom nehledejme, ale staňme se dnes svými pozorovateli a důvěrníky.

Pěkný den. 

Rozdelka-moje

46. týden 

Tímto týdnem nás bude provázet Anděl novosti a vývoje. Změnu, růst, vývoj vždy připodobňuji k přírodním pochodům, k třeba k takovému růstu stromu. Dokud má živiny, světlo, vláhu roste, přicházejí a odcházejí jednotlivá roční období a strom se neustále vyvíjí, roste. Jakmile však něco je v nerovnováze a jemu se potřebného nedostává, umírá… aby na jeho místě vyrostl strom jiný. Strom to neřeší, ačkoli je to živý organismus. Stejně tak koloběh života přijímají i zvířata. To jen, my, „nejvyšší“, řešíme, že bude něco nového, co neznáme, čeho je dobré se bát a být ostražitý. Naštěstí Vesmír má pro nás pomoc v podobě Andělů, kteří nás, když je o to požádáme, jsou připraveni pomoci a provést nás i něčím tak důležitým a příjemným, jako je příchod něčeho nového, co nám pomáhá se rozvíjet.

Přeji nádherný týden.

 Img_20181111_092647

Rozdelka-moje

 

Dnešní den, 10. listopadu,  nám půjde práce pěkně od ruky, dokážeme se plně soustředit, navíc nás inspiruje něco, co nás přesahuje. Dnes nelze neuspět, to nedopustíme. Vyjádřit však svoje city a pocity se nám dařit nebude, spíše budeme sarkastičtí a ironičtí. Tak si raději hleďme své práce, ať nemusíme něco napravovat.

Pěkný den.

Rozdelka-moje

 

Nedělní energie (11. listopadu) stále mají nádech ctižádostivosti, za každou cenu, tedy i za cenu ponížení někoho druhého, samozřejmě toho nejbližšího. Na druhou stranu se v neděli schovává i velká dávka intuice, soucitu a sounáležitosti. Co v nás převládne?

Rozdelka-moje

Dnešní den, 10. listopadu, nám půjde práce pěkně od ruky, dokážeme se plně soustředit, navíc nás inspiruje něco, co nás přesahuje. Dnes nelze neuspět, to nedopustíme. Vyjádřit však svoje city a pocity se nám dařit nebude, spíše budeme sarkastičtí a ironičtí. Tak si raději hleďme své práce, ať nemusíme něco napravovat.
Pěkný den.

Rozdelka-moje

Dnes, 9. listopadu, je na čase, nalít si čistého vína. Prostě být k sobě upřímný, potažmo ke svému okolí. Jistě, vyvolává to mnoho emocí, bude se nám vše těžko vyjadřovat, ale dnes je na pořadu poctivá hra, jestliže něco chceme nebo potřebujeme řešit a něčeho dosáhnout.

Rozdelka-moje 

Včera se k nám něco dostalo a dnes, 8. listopadu, jde o to s tím zodpovědně naložit. Komunikace se nám zase jednou otevře, i když stále si toho více necháme pro sebe. Ono bude i dobré si dávat pozor na pusu, aby nám z ní nevylétlo něco, co vůbec vypouštět nechceme a nebo na to není správný čas.

Pěkný den.

Rozdelka-moje

Středeční den, 7. listopad, bude o emocích a vnímání a přijímání pocitů druhých. Intuice pojede na plné obrátky. Dnes to bude o informacích, které nejsou vysloveny ústy a vyslyšeny ušima. Hodně se dívejme kolem sebe a hledejte ve všem něco navíc. Kdo ví, jaká informace pro Vás bude dnes nedocenitelná.

Pěkný den.  

Rozdelka-moje

V úterý 6. listopadu půjde o krásu, ale takovou, kterou si bude střádat jen a jen pro sebe... něco si koupit, dobře se najíst, dojít si ke kadeřnici či na kosmetiku nebo do fitka vyrýsovat svaly. Počasí by také mělo být krásné a každý si to užije po svém. Dneska však velký pozor na vše, co způsobuje závislosti. Dnešní den opravdu nezná míru a myšlenka, že si můžeme dovolit všechno by nás zavedla jen opravdu na hodně špatnou cestu.

Rozdelka-moje

Odhodlání a vášeň pro věc, společně s chutí něco měnit a dosáhnout cíle, takové je pondělí 5. listopadu. Jen opatrně se závislostí na hmotném a finančním aspektu, tady je vidět tlak, který by nás odvedl někam, kam vlastně vůbec nechceme. Otevřenost a sdílení stále není na pořadu dne. Ale znáte to: "Ten dělá to, a ten zas tohle a všichni dohromady uděláme moc."

Nádherné pondělí.

Rozdelka-moje

 45. týden

Tento týden se energie poněkud uvolní, i když jak ukazuje kartička, stále je nutný náš pohyb, naše aktivita. Opravdu se nelze jenom snít či přát, jakkoli správně, podstatné je "jít si za tím" nebo "jít tomu naproti". Samozřejmě si můžeme v klidu počkat, ale věřte mi, jakmile se věci začnou dít samy, pak na nás budou působit podezřele, a i když je to přesně to pravé, budeme před tím utíkat a hlavně bude po tom klidu. Aktivní lidé vědí přesně, za čím si jdou nebo kam směřují a lépe přijímají i výsledky svých činů. A pak ten pocit z dobře vykonaného...

Img_20181105_075102

Rozdelka-moje

Říká se, že neděle je od slova nedělání, ale dnes to není pravda. 4. listopad si nese energie poctivé práce, neřku-li dřiny. Od rána jsem se nezastavila a to nebuduji žádné nemovité stavby - stavebníkům se dnes bude dařit obzvláště. Ten kdo má nějakou svou vizi, tak dnes udělá kus pořádné práce k její realizaci. Půjde však o samostatnou činnost, vztahy dneska řešit nebudeme.

Příjemný nedělní den.

Rozdelka-moje

Energie dne 3. 11.

Sobota může být doslova kouzelná, anebo tajemná, ale nenechte si nic nalhat. Komunikace bude dnes v lepší formě, ale nikdo nebude hrát s otevřenými kartami, takže naslouchejte i tomu, co se neřekne nahlas. Všechno je otevřené, chceme se bavit, ale nic neslibujme a k ničemu se nezavazujme. 

Pěkný den. 

Rozdelka-moje

Pátek 2. Listopadu nám ještě bude svazovat jazyk, i když uvnitř budeme pociťovat mnoho emocí. Směřují do vztahů, ale také k té finanční a hmotné oblasti. Každopádně, dneska sobectví není na pořadu dne, ale investice by měly mít smysl. Je dobré se s někým spojit, spolupracovat a vytvářet něco pěkného.

Přeji nádherný den.

Rozdelka-moje

ENERGIE DNE: 1. 11.

Když tak koukám na dnešní datum, mám nápad! No, taky aby ne! Však si dnešní den nese energie novosti a změny. Ale pozor, dnes se opravdu nebude nikomu svěřovat se svými myšlenkami a pocity, tak ani mi nenuťme nikoho k nějakým vyznáním. Ono celkově komunikace a vztahy budou váznout. Ale můžeme se podívat na naší materiální a finanční stránku a přiložit ruku k dílu. Dnes to není o mluvení, ale o konání. 

Přeji pěkný den. 

Rozdelka-moje

NA LISTOPAD

Letošní podzim opravdu není tradiční, ať už svým počasím anebo poměrně vytrvalým proudem „těžkých“ energií, které nás poslední měsíce provází. V poslední době často z úst mého okolí slýchám, že „musí bojovat“, „jsou bojovníky“, „ je potřeba zabojovat“… Z duchovního hlediska boj je nesmysl, protože BOJ OPĚT VYTVÁŘÍ BOJ. Jen si představte, že někomu dáte facku (jste přesvědčeni, že si ji zaslouží). Co udělá ten udeřený? Buď Vám ji vrátí, nebo Vás půjde žalovat nebo se třeba rozbrečí… a je to opravdu to, co tou fackou sledujete? Teprve pak si uvědomíte, že jste chtěli něco jiného. Navíc, kdybychom se fackovali „podle zásluh“, pak už bychom pravděpodobně jako lidstvo neexistovali, protože právě BOJ VYTVÁŘÍ OPĚT JENOM BOJ. A nemusí jít jen o druhé, i „vnitřní boj“ Vám jistě nepomohl k vítězství, jen jste se trápili s danou věcí mnohem víc. A stejně je to s těmi energiemi. Když bychom zase sáhli po nějakém příkladu: když na plynovodu „uděláme uzel“, tak to bouchne a totéž platí, když se budeme bránit (dělat uzel) vesmírným energiím. Ať už jsou ty energie těžké či příznivé, stále jsou to energie a ty musí proudit. Obcházet je, popírat, stavět jim překážky už je opět boj a BOJ JE ZKÁZA. I kartičky napovídají, abychom v listopadu dali věcem možnost, aby se děly, tak k čemu bojovat a doufám, že stejně jako já věříte v to že „bude líp“.

 

Listopadové výklady pro jednotlivá osudová čísla jsou Vám k dispozici v odkazu https://www.spravnoucestou.cz/menu/2018---vyklady-na-mesic/listopad

 

I mandalka kopírovala při své tvorbě energie, cíl byl a zůstal, ale odvíjel se v jiných barvách a to i v průběhu, když jsem si už říkala „jasný“. Ale zase na druhou stranu už nyní vidím, že barvu si k ní při naladění budete dodávat sami. Samozřejmě „jiřina“ připomíná vzpomínky na naše předky a takový již daný symbol těchto dnů, tedy i listopadu. Nemusíme být však smutní, že něco, co jsme měli rádi a už tady s námi fyzicky není. Energie zůstává, koluje v našich žilách i ve vzpomínkách, takže nic nezemřelo, je to tu s námi stále.

 

Na náročné období nemusíme být sami. Pokud si s něčím nevíte rady, něco Vás trápí, ať už na jakékoli úrovni, jsem tu pro Vás, jsem tu, abych Vás třeba právě teď prováděla na Vašich cestách.

 

A blíží se konec roku, což znamená Vánoce. Ne, nechci Vás strašit, ale spíše dát typ na dárek… na veškeré mé služby mám pro Vás k dispozici dárkové poukazy, takže do 12. prosince přijímám objednávky, abych to vše stihla včas odeslat k Vám.

 

Přeji nádherný měsíc. 

S láskou

Dana

Rozdelka-moje

Novinky

  • Daoreet doloregn

    13.8.2012

    Cocktails-drink-colorful-deliciousFar far away, behind the word mountains, far from the countries.

  • Dolor sit amet

    13.8.2012

    Colorido-vidro-cocktails-beber-640x960 Far far away, behind the word mountains, far from the coun.

Kontaktujte nás

!FIRMA

Hhjhsajfhhsadf 123
Hhjhsafjhhj 123 45

E-mail: !EMAIL
Tel.: !telefon


Zvětšit mapu