Srpen

 

Osudové číslo 1

            Jedničky se hned na počátku srpna chopí svých záležitostí, čímž se projeví jejich odvaha a smysl pro čestné a přímé jednání. Nejprve však potřebují učinit rozhodnutí a svými věcmi pohnout, není ale na místě zbytečné riskování, rozvaha by měla být jedničkám opravdu vlastní. Jde o to, aby v sobě jedničky nalezly důvěru a dostaly se tak na cestu, která je jediná ta pravá. Rozumem však nic nezískají, jde tu o naslouchání svému srdci, duši či vnitřnímu hlasu. Srpen tedy lze využít k tomu, aby jedničky začaly své věci řešit, mají všechny dispozici k tomu to zvládnout.

 

Osudové číslo 2

            Dvojky budou mít tento měsíc tendenci bojovat a jejich boj se opravdu nebude dát nazvat čestným. Dalo by se říct, že budou hrát vabank a to o co jim půjde, bude jen iluze a jejich očekávání budou opravdu nereálná. Samozřejmě, pokud si půjdou jen za svým, nemohou dvojky očekávat, že by jim někdo byl nápomocný, může dojít i k tomu, že lidi kolem sebe opravdu od sebe vypudí. Ale pokud to tak má být, pak i tento stav, je to nejlepší, co je může potkat. A když se vše bude jevit destruktivní a bolestné, bude tato čistka rychlá a prospěšná. Dvojky jsou na křižovatce, tak si mohou vybrat jakoukoliv cestu.

 

Osudové číslo 3

            K trojkám se blíží skvělá příležitost získat štěstí, stačí jen, když se chopí iniciativy a pak jen plynule řídit své věci k cíli a přitom si užívat krásný pocit ze své cesty. K tomu, aby nalezly podporu z okolí, stačí jen objevit ve svém projektu to, co druhé přivábí a inspiruje ke spolupráci. Takže trojky srpnem proplují elegantně, i když konkrétních výsledků se prozatím nedoberou, pokud se postaví čelem, pak se jim může podařit vyřešit jakoukoliv situaci.

 

Osudové číslo 4

            Čtyřky se tento měsíc chtějí pustit do projektu, který by se měl vyplatit a pokud se spolehnou jen sami na sebe, pak mají zelenou na cestě k cíli, ale čtyřky to prakticky ani jinak neumějí. Nebude jim chybět nadšení a motivace, takže nemusí počítat s variantou, že by se vzdali před koncem. Naopak vnímají „osudovost“ svého záměru a nezaleknou se prvotních překážek, protože vědí, že nic není zadarmo a hned. Pomůže si zachovat odstup a nahlížet na věci z perspektivy.

 

Osudové číslo 5

            Pětky, ačkoliv jim změna není cizí, se i v srpnu budou cítit, jako na houpačce a opět si je do své náruče vezme strach a výčitky svědomí. To se však dá vyřešit, jestliže si začnou důvěřovat a nebudou bojovat s osudem… vše má v jejich životě smysl a žádná zkušenost není marná. Pokud budou chtít pětky udržet tempo s proudem, pak se vyplatí pořádně zabrat. Konec měsíce by se však už zase měl odvíjet ve prospěch pětek, takže když se nenechají odradit i ony mhou překonat sami sebe.

 

Osudové číslo 6

            Šestkám se tento měsíc naskytne příležitost řešit to, co již dlouho bylo náplní jejich myšlenek. Mohou počítat s tím, že všechno bude klapat jako na drátku, naskytne se i více variant řešení stejně tak, jako dostatek pomocníků. Jediné, co si potřebují šestky ohlídat je trpělivost, protože si jejich záležitost žádá delšího období a patřičné vytrvalosti. Nebylo by na místě nechat se unášet fantaziemi, ale naopak střízlivý pohled bude to, co pomůže.

 

Osudové číslo 7

            Sedmičky v srpnu něco nového započnou, ale jen co se do toho pustí, už by z toho nejraději unikly a budou litovat toho, že je vůbec něco takového napadlo. Celý problém bude v tom, že sedmičky budou mít pocit, že jejich projekt je zase příliš náročný a že ony vlastně na něj nestačí. Ale okolí pro jejich plány budou vysloveně nadšené a rádo se iniciativně zapojí. Možná pomůže, když si sedmičky nejprve určí svůj cíl a postupné kroky, které je k němu zavedou.

 

Osudové číslo 8

            Osmičkám se po těžším období navrací naděje, že bude líp a vše by mohlo dostat nový rozměr, protože dojde k pochopení věcí minulých. Jen je třeba se vyrovnat s předchozími neblahými zkušenostmi, které stále ovlivňují jejich jednání. Pomůže, pokud se budoucností přestanou zaobírat a na cestu, jež se jim otevírá, nastoupí s důvěrou a láskou.

 

Osudové číslo 9

            Devítkám se stále otevírají nové a nové dveře a za každými se nachází něco zajímavého, co si bude žádat jejich pozornost. Což sice znamená větší zátěž a nutnost rozhodovat se, ale není proč propadat beznaději. Na dosah je dost lidí, kteří rádi pomohou, takže se není třeba obávat. Za některými těmi dveřmi se nachází slibná perspektiva, i když se zpočátku bude zdát, že se devítky točí v kruzích a nikam se neposouvají. Je na čase se ujmout vedení a již neotálet.

Novinky

  • Daoreet doloregn

    13.8.2012

    Cocktails-drink-colorful-deliciousFar far away, behind the word mountains, far from the countries.

  • Dolor sit amet

    13.8.2012

    Colorido-vidro-cocktails-beber-640x960 Far far away, behind the word mountains, far from the coun.

Kontaktujte nás

!FIRMA

Hhjhsajfhhsadf 123
Hhjhsafjhhj 123 45

E-mail: !EMAIL
Tel.: !telefon


Zvětšit mapu