2010 - výklady na měsíc

Výklady na měsíc: leden, únor, březen, duben, květen, červen, červenec, srpen, září, říjen, listopad, prosinec 

Když se jen krátce podívám z pohledu numerologie na rok 2010, pak se tento rok bude odvíjet ve vibraci čísla 3. Trojka nám tedy především přináší příležitost na poli komunikace. Takže se bude dařit lidem, kteří dokáží svá přání, projekty, vědomosti, ale třeba i nedorozumění, jež vzniknou v průběhu roku „vykomunikovat. Nepřineslo by žádný užitek, nechat si své názory pro sebe a dusit v sobě nejen slova, ale i pocity a touhy. Ale nebylo by dobré používat pro prosazení sama sebe ostrých slov a agrese, působení Jupitera ( planeta ovládající trojku ) by přineslo potíže, které by se promítly nejpozději v roce následujícím. Je to také rok přející navazování přátelství, uskutečňování plánů, úspěchu v zaměstnání. Komplikace se dají ale čekat ve finanční oblasti, ačkoli zisku je přáno, chybí zde tendence peníze udržet. Štěstí bude přát lidem tvořícím a zabývajícím se uměním.

 

Číslo tři nám ve velké arkáně tarotových karet ukazuje na kartu Císařovny. Ta nás nabádá ke spojení s přírodou a tak neváhejte a kdykoli Vám vyjde chvíle, využijte ji pro pobyt v zahradě, parku či lese. Je to čas plodnosti, a tak je vhodná doba k početí potomků, pro kreativní práci, ale i tady je dobré vyčkat na ten správný čas. Dejte však pozor, abyste pro samou práci nezapomněli sami na sebe.

 

Výklad na měsíc

Jak jsem již avizovala, připravila jsem pro Vás novinku na nadcházející rok.

 

Vypracuji pro Vás na každý měsíc roku 2010 vytvořit výklad tarotových karet. A protože nejsem jen kartářka, ale i numeroložka, pak nebudu výklady třídit podle znamení zvěrokruhu, ale podle osudových ( životních ) čísel. Osudové číslo získáte součtem jednotlivých čísel data svého narození a jeho následnou redukcí, takže pro příklad: 

 

13. 5. 1907 = 1 + 3 + 5 + 1 + 9 + 0 + 7 = 26 = 8

 

Výklad na každý měsíc nalezte vždy první den v daném měsíci.

Novinky

  • Daoreet doloregn

    13.8.2012

    Cocktails-drink-colorful-deliciousFar far away, behind the word mountains, far from the countries.

  • Dolor sit amet

    13.8.2012

    Colorido-vidro-cocktails-beber-640x960 Far far away, behind the word mountains, far from the coun.

Kontaktujte nás

!FIRMA

Hhjhsajfhhsadf 123
Hhjhsafjhhj 123 45

E-mail: !EMAIL
Tel.: !telefon


Zvětšit mapu